Zboží zakoupené od 24. 11. do 24. 12. vám rádi zdarma vyměníme až do 15. 1. 2023. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.

O nás

TOOMOMS je prémiová značka oblečení pro ženy, která v sobě snoubí eleganci, jednoduchost a pohodlí.  

PH8A8823 kopie2_1
Módní značka narozená v Čechách
Myšlenka se zrodila v horkém létě roku 2021 v hlavě designérky Kristýny Jelínkové. K tvorbě ji inspiroval čas strávený doma s dcerkou kdy hledala kvalitní, pohodlnou a zároveň stylovou módu. 
 

"TOOMOMS jsem zakládala s jasnou vizí. Vybudovat prémiovou značku pohodlného oblečení na každý den. Značku, která bude první volbou maminek a žen, které se chtějí cítit krásně, sebevědomě a příjemně kdekoli a kdykoli. Chci nabídnout ženám kousky z kvalitních materiálů, udržitelné a ušité eticky u nás v České republice. Oblečení, které unosí každičký den v jakékoliv roli."

PH8A8726 kopie

Kolekce vznikají od prvních návrhů až po poslední nitku výšivky v pražském studiu a šicím ateliéru. Pracují na ní zkušení designéři a švadleny s mnohaletou praxí. Každý detail, každá výšivka a čisté linie dotváří oblečení, které si zamilujete a stane se součástí vašeho běžného dne i výjimečných příležitostí. Tvoříme prémiové kousky, které neleží ve skříni, ale dodávají sebevědomí každý den. 

PH8A9310 kopie_1Oblečení, které dodá ženám sebevědomí

Tvoříme kolekce oblečení, které ženy podpoří. Podtrhne jejich krásu, jemnost a smyslnost. Umožní ženám cítit se sebejistě za každé situace.  

TOOMOMS vystihuje ženu tak, jak by se každá z nás měla vnímat:

  • Křehká navenek a silná uvnitř
  • Elegantní a stylová po celý den
  • Sebejistá, protože skvělé oblečení dodá sebevědomí
  • Odvážná, abyste si mohla plnit své sny

Oblečení TOOMOMS vás vždy podrží - doma, na hřišti nebo kdekoliv, kam vás zrovna zavedou vaše kroky.

Prémiová móda na každý den

Věnujeme pozornost každému detailu. Naše oblečení samy nosíme a pečlivě vybíráme každý nový kousek do další kolekce. Stejnou péči věnujeme i našim zákaznicím a každý balíček, který vám od nás přijde je balený s láskou a péčí.  

 Udělejte si radost a nadělte si oblečení, které se stane vaším druhým já.

S láskou, 
Copy of Banner web (7)_1