Doprava zdarma od 2500 Kč. Výměna zboží je zdarma.

O nás

TOOMOMS je prémiová značka oblečení pro ženy, která v sobě snoubí eleganci, pohodlí a vnitřní sílu. 

PH8A8823 kopie2

Módní značka narozená v Čechách
Myšlenka se zrodila v horkém létě roku 2021 v hlavě designérky Kristýny Jelínkové. K tvorbě ji inspiroval čas strávený doma s dcerou, kdy hledala kvalitní, pohodlnou a zároveň stylovou módu.
 
"TOOMOMS jsem zakládala s jasnou vizí. Vybudovat prémiovou značku oblečení na každý den. Pro silné a sebevědomé ženy, které touží být samy sebou i ve chvíli, kdy se jim ze dne na den změní život. Stanou se maminkami. Chci nabídnout ženám kousky z kvalitních materiálů, udržitelné a ušité eticky v České republice. Oblečení, které unosí každičký den v jakékoliv roli. A vždy se budou cítit krásně a sebejistě."

Banner web_podzim_zima

Kolekce vznikají od prvních návrhů až po poslední nitku výšivky v pražském studiu a šicím ateliéru. Pracují na nich zkušení designéři a švadleny s mnohaletou praxí. Každý detail, každá výšivka a čisté linie dotváří oblečení, které si zamilujete a stane se součástí vašeho běžného dne i výjimečných příležitostí. 

Banner web_podzim_zima (1)

Oblečení, které dodá ženám sebevědomí
Tvoříme kolekce oblečení, které ženy podpoří. Podtrhne jejich krásu, jemnost a smyslnost. Umožní ženám cítit se sebejistě za každé situace. 

TOOMOMS vystihuje ženu tak, jak by se každá z nás měla vnímat:

  • Křehká navenek a silná uvnitř
  • Elegantní a stylová po celý den
  • Sebejistá, protože skvělé oblečení dodá sebevědomí
  • Odvážná, abyste si mohla plnit své sny

Prémiová móda na každý den
Věnujeme pozornost každému detailu. Naše oblečení samy nosíme a pečlivě vybíráme každý nový kousek do další kolekce. Stejnou péči věnujeme i našim zákaznicím a každý balíček, který vám od nás přijde je balený s láskou a péčí.  
 
Udělejte si radost a nadělte si oblečení, které se stane vaším druhým já.

S láskou k sobě samým, našim blízkým a přírodě kolem nás. 
Kristýna