Doprava zdarma nad 2700 Kč. Výměna zboží je zdarma. ⭐

Výměna a vrácení zboží

Pokud Vám TOOMOMS kousky nesedly a ráda byste je vyměnila nebo vrátila, napište nám na info@toomoms.czVše co nejdříve vyřešíme k vaší spokojenosti. Při vrácení či výměně nám prosím dejte vědět vždy předem, zašleme vám všechny potřebné informace k co nejrychlejšímu vyřízení. 

Výměna zboží

  • Líbí se vám nový kousek, ale potřebujete jinou velikost. Rádi vám zboží do 14 dnů zdarma vyměníme prostřednictvím Zásilkovny. Napište nám a obratem vám sdělíme kód pro zpětnou zásilku. 

Vrácení zboží

  • Nový kousek vám nesedl a rádi byste zboží vrátili? Pro co nejrychlejší vyřízení nám prosím napište na info@toomoms.cz tyto informace: jméno a příjmení, číslo objednávky, e-mail, telefon a v případě platby dobírkou i číslo účtu pro vrácení peněz. Tyto informace přiložte i do balíčku spolu s Formulářem pro odstoupení od smlouvy. 
  • Nenošené a neprané oblečení nám můžete do 14 dnů vrátit na adresu uvedenou ve Formuláři pro odstoupení od smlouvy (dole na stránce) a v obchodních podmínkách. Náklady na dopravu vráceného zboží k nám hradíte vy. Pokud jste platili poštovné v rámci objednávky, vrátíme vám tuto částku spolu s hodnotou objednávky.
  • Peníze za vrácené zboží vám budou poukázány na vámi uvedený bankovní účet nejpozději do 14 dnů od doručení. 

Podrobnější informace ohledně výměny a vrácení zboží si můžete přečíst v Obchodních podmínkách

Dokumenty ke stažení: 

Formulář pro odstoupení od smlouvy toomoms.cz